Eliminacje gminne konkursu plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”

Eliminacje gminne konkursu plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”
08.01.2019

W dniu 7 stycznia 2019 roku w siedzibie Urzędu Gminy w Sławnie odbyły się eliminacje gminne ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży organizowanego przez Zarząd Główny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczypospolitej Polskiej i Zarządy Oddziałów Związku przy współpracy innych instytucji.

Głównym celem Konkursu jest przedstawienie profesjonalnej formacji, jaką jest Państwowa Straż Pożarna. Celem jest również ukazanie strażaków-ratowników w szerokim spektrum działań ratowniczo-gaśniczych, zwalczaniu klęsk żywiołowych, ekologicznych oraz w szkoleniu, zawodach, działalności prewencyjnej i kulturalnej.

W konkursie uczestniczyło 7 szkół podstawowych z terenu gminy Sławno: Sławno, Kunice, Kozenin, Zachorzów, Kamień, Szadkowice i Prymusowa Wola. Łącznie na konkurs wpłynęło około 100  prac. Spośród ocenionych prac Komisja wybrała następujące prace:

I grupa wiekowa – przedszkola

I miejsce – Jan Cieśla                               Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

II miejsce – Amelia Węgrzynowska             Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu

III miejsce – Maja Janowska                      Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

 

Wyróżnienia

Gabriela Podlasin                                      Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

Lena Nowakowska                                     Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie

Marcel Dusiński                                         Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach

 

II grupa wiekowa – szkoła podstawowa – klasy I – III

 

I miejsce – Filip Jaworski                             Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie

II miejsce – Kacper Jurek                            Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach

III miejsce – Adrian Zwoliński                      Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie

 

Wyróżnienia

 

Małgorzata Marcinkiewicz                              Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

Zuzanna Pietrzyk                                         Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu

Hanna Przybylska                                        Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

Lena Cieślikiewicz                                        Publiczna Szkoła Podstawowa w Prymusowej Woli

Natalia Gawin                                              Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

Aleksandra Bugaj                                        Publiczna Szkoła Podstawowa w Szadkowicach

 

 

III grupa wiekowa –szkoła podstawowa – klasy IV-VI

 

I miejsce – Julia Margas                                Publiczna Szkoła Podstawowa w Szadkowicach

II miejsce – Dominika Piasecka                      Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach

III miejsce – Krzysztof Surosz                         Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie

 

Wyróżnienia

 Hanna Ślęzak                                               Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu

Martyna Janus                                               Publiczna Szkoła Podstawowa w Sławnie

Piotr Stępień                                                 Publiczna Szkoła Podstawowa w Zachorzowie

 

IV grupa wiekowa – szkoły podstawowe klasy VII-VIII lub gimnazjum klasy II-III

 

I miejsce – Wiktoria Jaworska                           Zespół Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli

II miejsce – Zuzanna Sobczyk                           Zespół Szkół Samorządowych w Prymusowej Woli

III miejsce – Martyna Franas                             Publiczna Szkoła Podstawowa w Kunicach

 

Wyróżnienia

 

Szymon Kostrzewa                                              Publiczna Szkoła Podstawowa w Szadkowicach

Karolina Jończyk                                                 Publiczna Szkoła Podstawowa w Kozeninie

Aleksandra Musiał                                               Publiczna Szkoła Podstawowa w Kamieniu

Jakub Turoboś                                                    Publiczna Szkoła Podstawowa w Szadkowicach

 

Czerwiec 2019

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Programy Unijne
Programy Krajowe
Interaktywna mapa gminy Sławno
Informator Gminy Sławno
Lokalna grupa działania
Orlik 2012
Wrota Regionu Łódzkiego
Powiat Opoczyński
IRSIP