Radni VIII Kadencji Rady Gminy Sławno

Radni VIII Kadencji Rady Gminy Sławno
03.01.2019

 

 

 

 

 

 

 

RADA GMINY SŁAWNO 2018 - 2023

 

  • Zdulski Stanisław -  Przewodniczący Rady Gminy Sławno
  • Nowak-Jędrzejewska Marta - Wiceprzewodniczący Rady Gminy Sławno

 Komisja Rewizyjna

  1. Krajewska Gabriela - Przewodniczący Komisji
  2. Biskup Piotr - Z -ca Przewodniczącego Komisji
  3. Błaszczyk Agnieszka - Członek Komisji

 Komisja Finansów i Rolnictwa

  1. Kędziora Józef - Przewodniczący Komisji
  2. Chmal Sylwester - Z - ca Przewodniczącego Komisji
  3. Zdulski Stanisław -  Członek Komisji
  4. Nowak - Jędrzejewska Marta - Członek Komisji

  Komisja Oświaty, Kultury i Spraw Społecznych

  1. Śmigiel Mariusz - Przewodniczący Komisji
  2. Antosik Marek - Z - ca Przewodniczącego Komisji
  3. Mazur Daniel - Członek Komisji
  4. Szumielewicz Mateusz - Członek Komisji

Komisja Samorządu i Porządku Publicznego

  1. Mikucki Grzegorz - Przewodniczący Komisji
  2. Morawski Paweł - Z - ca Przewodniczącego Komisji
  3. Szczodry Piotr - Członek Komisji
  4. Cieślikiewicz Piotr - Członek Komisji

Komisja Skarg, Wniosków i Petycji

  1. Śmigiel Mariusz - Przewodniczący Komisji
  2. Chmal Sylwester - Z - ca Przewodniczącego Komisji
  3. Szczodry Piotr -Członek Komisji
  4. Błaszczyk Agnieszka - Członek Komisji

 Radni Rady Gminy Sławno

  • Antosik Marek - Okręg wyborczy: Dąbrowa, Popławy, Psary
  • Biskup Piotr - Okręg wyborczy: Zachorzów, Grążowice
  • Błaszczyk Agnieszka - Okręg wyborczy: Antoniówka, Ostrożna
  • Cieślikiewicz Piotr - Okręg wyborczy: Zachorzów-Kolonia, Józefów
  • Chmal Sylewster - Okręg wyborczy: Dąbrówka, Szadkowice, Trojanów 
  • Kędziora Józef - Okręg wyborczy: Kozenin, Kamilówka, Owadów
  • Krajewska Gabriela - Okręg wyborczy: Gawrony
  • Mazur Daniel - Okręg wyborczy: Sławno, Sławno-Kolonia
  • Mikucki Grzegorz - Okręg wyborczy: Olszowiec, Sepno-Radonia
  • Morawski Paweł - Okręg wyborczy: Prymusowa Wola
  • Nowak-Jędrzejewska Marta - Okręg wyborczy: Bratków, Grudzeń-Las
  • Szczodry Piotr - Okręg wyborczy: Kamień, Tomaszówek, Wincentynów
  • Szumielewicz Mateusz - Okręg wyborczy: Kunice
  • Śmigiel Mariusz - Okręg wyborczy: Antoninów, Ludwinów, Wygnanów
  • Zdulski Stanisław - Okręg wyborczy: Celestynów, Grudzeń-Kolonia, Olszewice, Unewel

 

Marzec 2019

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Programy Unijne
Programy Krajowe
Interaktywna mapa gminy Sławno
Informator Gminy Sławno
Lokalna grupa działania
Orlik 2012
Wrota Regionu Łódzkiego
Powiat Opoczyński
IRSIP