Eliminacje turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym

Eliminacje turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym
15.05.2019

Uczniowie z Celestynowa zwycięzcami powiatowych eliminacji turnieju bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Głównym celem turnieju jest m.in. popularyzowanie przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach wśród dzieci i młodzieży szkolnej, kształtowanie partnerskich zachowań wobec innych uczestników ruchu jak też inspirowanie uczniów i nauczycieli do pracy na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym. O miano najlepszych konkurowały drużyny z 17 szkół z gmin: Opoczno, Poświętne, Mniszków, Drzewica, Żarnów, Sławno, Paradyż, Białaczów. Wymagający rowerowy tor przeszkód, miasteczko ruchu drogowego oraz test wiedzy dotyczący znajomości prawa o ruchu drogowym – to trudności, które najlepiej pokonali uczniowie naszej szkoły podczas powiatowych eliminacji do Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Szkół Podstawowych, który odbył się 7 maja 2019 r. w Poświętnem.

 

Zwycięzcy naszej drużyny w kategorii do 12 lat w składzie: Amelia Jakóbczyk, Gabriel Dębowski i Adam Sapieja pod opieką p. Renaty Socha będą reprezentować powiat opoczyński w finale wojewódzkim. Najlepszym zawodnikiem tego turnieju został Adam Sapieja ze szkoły w Celestynowie.

June 2020

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Programy Unijne
Programy Krajowe
Interaktywna mapa gminy Sławno
Lokalna grupa działania
Orlik 2012
Wrota Regionu Łódzkiego
Powiat Opoczyński
IRSIP

Sławno na Facebooku