Kontakt referaty

Kontakt referaty

 

Sekretariatsekretariat@ugslawno.pl

tel. 44 755 18 50
fax 44 755 18 51

Tadeusz Wojciechowski
Wójt Gminy

sekretariat@ugslawno.pltel. 44 755 18 50

Beata Szlęzak
Zastępca Wójta

beata.szlezak@ugslawno.pltel. 44 755 18 50

Andrzej Mazur
Sekretarz Gminy

andrzej.mazur@ugslawno.pltel. 44 755 18 50 

Mirosława Śmigiel
Skarbnik Gminy

miroslawa.smigiel@ugslawno.pltel. 44 755 18 56

Referat Organizacyjno - Prawny

tel. 44 755 18 69
kadry@ugslawno.pl 

Alina Król
Kierownik Referatu

alina.krol@ugslawno.pltel. 44 755 18 69

Bożena Miśkiewicz
inspektor ds. obsługi rady gminy i kadr

bozena.miskiewicz@ugslawno.pltel. 44 755 18 69 

Anna Rosiak
referent ds. archiwum i płac

anna.rosiak@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 69

Paulina Sobczyk
referent ds. kadr

paulina.sobczyk@ugslawno.pltel. 44 755 18 69

Referat Finansów i Podatków

tel. 44 755 18 56
ksiegowosc@ugslawno.pl

tel. 44 755 17 81
podatki@ugslawno.pl

Mirosława Śmigiel
Skarbnik Gminy - Kierownik Referatu 

miroslawa.smigiel@ugslawno.pltel. 44 755 18 56

Dorota Makuch
inspektor ds. księgowości budżetowej

dorota.makuch@ugslawno.pl tel. 44 755 18 56 

Magdalena Kobalczyk
inspektor ds. księgowości budżetowej 

magdalena.kobalczyk@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 56

Magdalena Kobalczyk
inspektor 

malgorzata.rafalska@ugslawno.pltel. 44 755 18 56

Aleksandra Mazur
referent 

aleksandra.mazur@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 56

Dorota Bąk
inspektor ds. wymiaru podatku i opłat lokalnych 

dorota.bak@ugslawno.pl  tel. 44 755 17 81

Irena Woźniak
inspektor ds. księgowości podatkowej i opłat lokalnych 

irena.wozniak@ugslawno.pl  tel. 44 755 17 81

Referat Budownictwa, Ochrony Środowiska i Rolnictwa

tel. 44 755 18 57
tel. 44 755 18 67
inwestycje@ugslawno.pl 
  

Tadeusz Stanik
Kierownik Referatu 
tadeusz.stanik@ugslawno.pl  tel. 44 755 18 57 

Anna Skalska
inspektor ds. gospodarki komunalnej

anna.skalska@ugslawno.pl tel. 44 755 18 67

Beata Pieczyńska
inspektor ds. geodezji i gospodarki gruntami

beata.pieczynska@ugslawno.pl tel. 44 755 18 67 

Małgorzata Kowalczyk
podinspektor ds. geodezji

malgorzata.kowalczyk@ugslawno.pltel. 44 755 18 67

Łukasz Jakóbczyk
inspektor ds. inwestycji i budownictwa 

lukasz.jakobczyk@ugslawno.pl tel. 44 755 18 57 

Sylwia Lesiak
podinspektor ds. gospodarki przestrzennej

sylwia.lesiak@ugslawno.pl tel. 44 755 18 57 

Anna Krawczyk
inspektor ds. ochrony środowiska

anna.krawczyk@ugslawno.pltel. 44 755 18 57 

Alina Wiktorowicz
inspektor ds. gospodarki odpadami

alina.wiktorowicz@ugslawno.pltel. 44 755 17 81

Magdalena Cieślik
pomoc administracyjna

 tel. 44 755 18 57

Urząd Stanu Cywilnego - Referat Spraw Obywatelskich

tel. 44 755 18 55
usc@ugslawno.pl 
  

Dorota Mazur
Kierownik Referatu

 dorota.mazur@ugslawno.pltel. 44 755 18 55 

Sławomir Wielgus
Zastępca Kierownika

inspektor ds. wojskowych, obrony cywilnej,
zarządzania kryzysowego i ochrony przeciwpożarowej 

slawomir.wielgus@ugslawno.pl tel. 44 755 18 55 

Referat Oświaty i Promocji

tel. 44 755 18 53
oswiata@ugslawno.pl

Beata Szlęzak
Z-ca Wójta - Kierownik Referatu

beata.szlezak@ugslawno.pltel. 44 755 18 50

Renata Jakubczyk
inspektor ds. oświaty

renata.jakubczyk@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Anna Soduła
inspektor ds. promocji

anna.sodula@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Alina Rajska
podinspektor ds. zamówień publicznych

alina.rajska@ugslawno.pltel. 44 755 18 53

Ewa Rzepka
inspektor ds. rozwoju i pozyskiwania środków

ewa.rzepka@ugslawno.pltel. 44 755 17 80

 

Stanowiska jednoosobowe 

Joanna Kmita
radca prawny
joanna.kmita@ugslawno.pltel. 44 755 18 69
Marta Śmigiel
inspektor ds. ochrony danych osobowych
marta.smigiel@ugslawno.pltel. 44 755 17 80
Rafał Białas
informatyk
admin@ugslawno.pltel. 44 755 17 82
Monika Nagiel
inspektor ds. obsługi sekretariatu
sekretariat@ugslawno.pltel. 44 755 18 50

 

 

November 2020

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Ostrzeżenia meteorologiczne
banner parafie
Przerwy w dostawie wody
Koronawirus
ASF
Spis rolny
Programy Unijne
Programy Krajowe
Interaktywna mapa gminy Sławno
Lokalna grupa działania
EuroRenoma
OSP
HDK_PCK_Krewniacy
RPO WŁ
Promuje łódzkie
Łódzkie atrakcje
Nardkalk
BLISKO
banner ŚDM
Monografia
Wybory Prezydenta RP 2020
Informator Gminy Sławno
Orlik 2012
Wrota Regionu Łódzkiego
Powiat Opoczyński
IRSIP

Sławno na Facebooku