Celestynów obronił tytuł sprzed roku

Celestynów obronił tytuł sprzed roku
19.11.2019

14 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej w Bielowicach odbyły się rozgrywki powiatowe w tenisa stołowego w kategorii Igrzyska Dzieci dziewcząt. Gminę Sławno reprezentowały uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej w Celestynowie.Do rozgrywek w kategorii dziewcząt zgłosiły 4 drużyny, które grały systemem ,,każdy z każdym”.

Nasze dziewczęta w swojej grupie osiągnęły następujące wyniki:

Celestynów – Bielowice 3:0

Modrzew – Celestynów 0:3

Celestynów – Żarnów 3:0

Nasza szkoła zdecydowanie wygrała  zawody powiatowe a zarazem obroniła tytuł Mistrza Powiatu Opoczyńskiego z 2018 roku.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – PSP Celestynów

II miejsce – SP Bielowice

III miejsce – SP Żarnów

IV miejsce – SP Modrzew

 Dwie najlepsze drużyny naszego powiatu odebrały okazałe puchary i dyplomy starosty opoczyńskiego. Dziewczęta z Celestynowa zdecydowanie dominowały w turnieju nie dając szans swoim przeciwniczkom i wygrały wszystkie mecze po 3:0.

Młodsze dziewczęta z Celestynowa idą w ślady swoich starszych koleżanek, które od kilku lat znane są ze swojej bardzo dobrej gry na terenie powiatu i województwa. 22 listopada dziewczęta będą reprezentowały nasz powiat w półfinale województwa łódzkiego, który odbędzie się w Gorzkowicach. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Julita Kopacz, Zuzanna Stołek i Amelia Jakóbczyk. Opiekunem dziewcząt jest nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Błotnicki.

 

June 2020

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Programy Unijne
Programy Krajowe
Interaktywna mapa gminy Sławno
Lokalna grupa działania
Orlik 2012
Wrota Regionu Łódzkiego
Powiat Opoczyński
IRSIP

Sławno na Facebooku