Celestynów obronił tytuł sprzed roku

Celestynów obronił tytuł sprzed roku
19.11.2019

14 listopada 2019 roku w Szkole Podstawowej w Bielowicach odbyły się rozgrywki powiatowe w tenisa stołowego w kategorii Igrzyska Dzieci dziewcząt. Gminę Sławno reprezentowały uczennice Publicznej Szkoły Podstawowej w Celestynowie.Do rozgrywek w kategorii dziewcząt zgłosiły 4 drużyny, które grały systemem ,,każdy z każdym”.

Nasze dziewczęta w swojej grupie osiągnęły następujące wyniki:

Celestynów – Bielowice 3:0

Modrzew – Celestynów 0:3

Celestynów – Żarnów 3:0

Nasza szkoła zdecydowanie wygrała  zawody powiatowe a zarazem obroniła tytuł Mistrza Powiatu Opoczyńskiego z 2018 roku.

Klasyfikacja końcowa:

I miejsce – PSP Celestynów

II miejsce – SP Bielowice

III miejsce – SP Żarnów

IV miejsce – SP Modrzew

 Dwie najlepsze drużyny naszego powiatu odebrały okazałe puchary i dyplomy starosty opoczyńskiego. Dziewczęta z Celestynowa zdecydowanie dominowały w turnieju nie dając szans swoim przeciwniczkom i wygrały wszystkie mecze po 3:0.

Młodsze dziewczęta z Celestynowa idą w ślady swoich starszych koleżanek, które od kilku lat znane są ze swojej bardzo dobrej gry na terenie powiatu i województwa. 22 listopada dziewczęta będą reprezentowały nasz powiat w półfinale województwa łódzkiego, który odbędzie się w Gorzkowicach. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Julita Kopacz, Zuzanna Stołek i Amelia Jakóbczyk. Opiekunem dziewcząt jest nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Błotnicki.

 

December 2019

Mo Tu We Th Fr Sa Su
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Programy Unijne
Programy Krajowe
Interaktywna mapa gminy Sławno
Informator Gminy Sławno
Lokalna grupa działania
Orlik 2012
Wrota Regionu Łódzkiego
Powiat Opoczyński
IRSIP

Sławno na Facebooku