XVI edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie pod hasłem ?Alkohol?, Narkotyki?, Nie, Dziękuję!!!?

27.03.2019

Dwa dni sportowych zmagań, ponad 600 uczestników tłumy dopingujących kibiców - tak wyglądał XVI turniej w piłkę nożną zorganizowany przez Wydział Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Opocznie. 20-21 marca 2019 roku, na terenie hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Opocznie, odbyła się XVI edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie pod hasłem ?Alkohol?, Narkotyki?, Nie, Dziękuję!!!?.

W drugiej kategorii wiekowej klasach IV ? VI mocna ekipa z Publicznej Szkoły Podstawowej w Sławnie pod kierunkiem nauczyciela Łukasza Błotnickiego w pierwszym dniu turnieju wyeliminowali faworyta tego turnieju Zespół Szkół Prywatnych w Opocznie. Następnego dnia na drodze drużyny ze Sławna stanęli zawodnicy Ceramiki Opoczno, którzy po ciężkim boju pokonali Ceramikę w rzutach karnych. W półfinale turnieju nasza drużyna pokonała SP Wygnanów 6:0.

W wielkim finale chłopcy udowodnili, że nie przypadkiem ogrywali faworytów tego turnieju i pokonali SP Białaczów 5:0.

Najlepszym strzelcem tych rozgrywek został zawodnik PSP Sławno zdobywca 10 bramek ? Maksymilian Bogusławski.

Najlepszym zawodnikiem całego turnieju również został Maksymilian Bogusławski z PSP Sławno.

Zwycięskie drużyny nagrodzone zostały atrakcyjnymi nagrodami, z pucharem Komendanta Powiatowego Policji w Opocznie na czele, natomiast na ręce najlepszych zawodników przekazane zostały statuetki oraz cenne nagrody rzeczowe w postaci m.in. piłkarskich strojów, plecaków, piłek nożnych, gadżetów elektronicznych i innych przedmiotów.

Skład PSP Sławno: Jan Telus, Julian Pacholski, Krystian Karwat, Dominik Indrychowski, Maksymilian Mazur, Maksymilian Bogusławski, Jakub Dworak. Opiekunem drużyny był nauczyciel wychowania fizycznego Łukasz Błotnicki.