Powołanie zastępcy Wójta Gminy Sławno

Powołanie zastępcy Wójta Gminy Sławno
10.01.2019

Z dniem 22 listopada 2018 roku na stanowisko zastępcy wójta Gminy Sławno zarządzeniem Wójta Gminy Sławno Tadeusza Wojciechowskiego została powołana Pani Beata Szlęzak.

Pani Beata posiada wykształcenie wyższe mgr inż. informatyki. Jest absolwentem Politechniki Częstochowskiej Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki. Ukończyła również studia podyplomowe na Wydziale Zarządzania Politechniki Częstochowskiej w Centrum Naukowo - Dydaktycznym o specjalności „Rachunkowość i podatki w zarządzaniu jednostkami gospodarczymi”. Posiada przygotowanie pedagogiczne. Ukończyła Międzywydziałowe Studium Kształcenia i Doskonalenia Nauczycieli na Politechnice Częstochowskiej.

Ma duże doświadczenie związane z pracą w Urzędzie Gminy i Jednostkach Organizacyjnych. Pracowała na stanowiskach: pomoc administracyjna, aspirant pracy socjalnej, młodszy referent, referent, podinspektor, kierownik. Pełniła funkcję m.in. Głównego księgowego w Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej, Głównego księgowego w Gminnym Zespole Ekonomiczno – Administracyjnym Szkół, pracowała w Referacie Rozwoju, Promocji i Ochrony Środowiska, w Referacie Oświaty, Kultury i Sportu, w Referacie Finansów i Podatków. Zajmowała się pozyskiwaniem i rozliczaniem środków zewnętrznych zarówno krajowych jak i pochodzących z Unii Europejskiej.

Ponad 10 - letni staż pracy w administracji samorządowej na różnych jej szczeblach przygotował ją do pracy na stanowiskach kierowniczych i tak z dniem 1 stycznia 2018 r. uzyskała awans na stanowisko Kierownika Referatu Rozwoju i Promocji a następnie została nominowana na stanowisko Zastępcy Wójta Gminy Sławno.

 

 

Czerwiec 2019

po wt śr cz pt so nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Nadchodzące wydarzenia

W chwili obecnej, brak nadchodzących wydarzeń.
BIP
Programy Unijne
Programy Krajowe
Interaktywna mapa gminy Sławno
Informator Gminy Sławno
Lokalna grupa działania
Orlik 2012
Wrota Regionu Łódzkiego
Powiat Opoczyński
IRSIP